skip to Main Content

Hoş Geldiniz

Dönüşüm Grup olarak; firma ve kurumlara çevre, iş sağlığı ve güvenliği ile ilgili tüm ihtiyaçlarınızı en kaliteli ve makul çözümler üretebilmek amacıyla 2011 yılında hizmete başladık. Ekiplerimiz alanında uzmanlaşmış, tecrübeli ve tüm dürüstlüğümüz ile onlarca firmalara yıllardır hizmet vermekteyiz. Firmamızı daha yakından tanımak için lütfen bize ulaşın.

Bize Ulaşın

Email: donusum@donusumisg.com
Tel: 0850 724 3676
Fax: 0 312 473 23 04
Adres: Çankaya / ANKARA

Dönüşüm Grup

İş sağlığı kanunundaki tedbirleri almayan kurumlara ceza

İş sağlığı kanunundaki tedbirleri almayan kurumlara cezaİş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu geçen yıl kabul edilmişti. Kanunun çok az maddesi aynı gün yürürlüğe girdi. Kalan bazı maddeleri 1 Ocak 2013, bazıları da 2013 ve 2014’ten Haziran ayında yürürlüğe girecek.

Ancak tüm kamu kurumlarının şu hususa dikkat etmesi gerekiyor. Şuan itibariyle, 50’den fazla personel çalıştıran kurumlar yönünden, tüm maddeler yürürlükte ve gerekli düzenlemeyi yapamayan kamu kurumları cezalarla karşı karşıya kalacaktır.

Aşağıda, Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının geçtiğimiz günlerde, ilçe müdürlükleri dahil olmak üzere tüm birimlere gönderdiği yazı bulunmaktadır. Bakanlık, kanunun bir çok maddesinin yürürlüğe girdiğini belirterek gerekli tedbirlerin alınmasını istemektedir.

Read More
Back To Top