skip to Main Content

Hoş Geldiniz

Dönüşüm Grup olarak; firma ve kurumlara çevre, iş sağlığı ve güvenliği ile ilgili tüm ihtiyaçlarınızı en kaliteli ve makul çözümler üretebilmek amacıyla 2011 yılında hizmete başladık. Ekiplerimiz alanında uzmanlaşmış, tecrübeli ve tüm dürüstlüğümüz ile onlarca firmalara yıllardır hizmet vermekteyiz. Firmamızı daha yakından tanımak için lütfen bize ulaşın.

Bize Ulaşın

Email: donusum@donusumisg.com
Tel: 0850 724 3676
Fax: 0 312 473 23 04
Adres: Çankaya / ANKARA

Dönüşüm Grup

Adana’da 3 Gün İşçi Sağlığı ve İş Güvenliği Tartışılacak

iş-güvenliği   Makina Mühendisleri Odası Adana Şubesi koordinatörlüğünde düzenlenen 7. Ulusal İşçi Sağlığı ve İş Güvenliği Kongresi 18 Nisan’da başladı ve 3 gün sürecek

MMO Başkanı Ali Ekber Çakar, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik ve İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürü Kasım Özer’i kongreye davet etti. Kongrenin açılışına Vali Hüseyin Avni Coş, Çukurova Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Kibar, İLO Türkiye Temsilcisi Ümit Efendioğlu’nun da katılacağı bildirildi.

MMO Adana Şube Başkanı Hüseyin Atıcı, bu yıl 7.si gerçekleştirilecek kongrede 36 sözlü bildiri, 55 poster bildiri, 1 açılış paneli, 12’si özel olmak üzere toplam 25 oturum gerçekleştirileceğini söyledi. Atıcı, “Amacımız, emekten, halktan yana bir meslek örgütü olmanın bilinci ve sorumluluğuyla bu ekonomik ve toplumsal sorunu her boyutuyla bir kez daha tartıştırıp ortaya çıkan çözümleri kamuoyunun ve ilgili yetkililerin bilgisine sunmak görevini yerine getirmektir.” dedi.
CİHAN

This Post Has 0 Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back To Top