skip to Main Content

Hoş Geldiniz

Dönüşüm Grup olarak; firma ve kurumlara çevre, iş sağlığı ve güvenliği ile ilgili tüm ihtiyaçlarınızı en kaliteli ve makul çözümler üretebilmek amacıyla 2011 yılında hizmete başladık. Ekiplerimiz alanında uzmanlaşmış, tecrübeli ve tüm dürüstlüğümüz ile onlarca firmalara yıllardır hizmet vermekteyiz. Firmamızı daha yakından tanımak için lütfen bize ulaşın.

Bize Ulaşın

Email: donusum@donusumisg.com
Tel: 0850 724 3676
Fax: 0 312 473 23 04
Adres: Çankaya / ANKARA

Dönüşüm Grup

Fabrikada, Tiyatro Oyunlu İş Güvenliği Eğitimi

MANİSA Organize Sanayi Bölgesi’nde 2006 yılından bu yana faaliyet gösteren Hayes Lemmerz (HL) İnci Alüminyum Fabrikası Yönetimi, çalışanlarını, işçi sağlığı ve güvenliği konusunda eğitmeye devam etti. 

Üretime bir gün ara verilen fabrikada, profesyonel tiyatrocular tarafından iş güvenliği konulu oyun sergilendi. Çalışanlar tarafından davranış odaklı ödüllü oyunlar oynandı, planlı bakım faaliyetler paylaşıldı. Çalışanlar ayrıca proses risk değerlendirmeleri konusunda bilgilendirildi.

iş güvenliği eğitimi

 

Eğitimin ardından HL çalışanları kızılay’a kan bağışladı. 167 çalışan ise sigarayı bırakma sözü vererek form doldurdu. Düzenlenen bilgi yarışmasında başarılı olan 50 çalışana da LCD televizyon, müzik seti, bilgisayar ve cep telefonu verildi. Çalışanlar eğitimin ardından işçi sağlığı ve güvenliği konusunda daha dikkatli olacaklarına ilişkin söz verdi.

Hayes Lemmerz Jantaş ve HL İnci Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Zaim, “İşçi sağlığı ve güvenliği bizim için çok güvenli. Bu konuda çok büyük aşama kaydettik, büyük yatırımlar yaptık, yapmaya devam edeceğiz. Fabrikamızın bir gün üretim yapmaması yaklaşık bir milyon liralık zarar demek. Bu da porsonelimize verdiğimiz önemin bir göstergesi” dedi.

Kaynak: DHA

This Post Has 0 Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back To Top