skip to Main Content

Hoş Geldiniz

Dönüşüm Grup olarak; firma ve kurumlara çevre, iş sağlığı ve güvenliği ile ilgili tüm ihtiyaçlarınızı en kaliteli ve makul çözümler üretebilmek amacıyla 2011 yılında hizmete başladık. Ekiplerimiz alanında uzmanlaşmış, tecrübeli ve tüm dürüstlüğümüz ile onlarca firmalara yıllardır hizmet vermekteyiz. Firmamızı daha yakından tanımak için lütfen bize ulaşın.

Bize Ulaşın

Email: donusum@donusumisg.com
Tel: 0850 724 3676
Fax: 0 312 473 23 04
Adres: Çankaya / ANKARA

Dönüşüm Grup

Gana’da benzin istasyonunda patlama: 96 ölü

Batı Afrika ülkesi Gana’da bir benzin istasyonunda meydana gelen patlamada ilk belirlemelere göre 96 kişi öldü.

Gana Ulusal İtfaiye Hizmeti yetkilisi Billy Anaglatey, başkent Akra’daki bir benzin istasyonunda gece meydana gelen patlamada en az 96 kişinin yaşamını yitirdiğini belirtirken, patlamaya neyin yol açtığı henüz bilinmiyor.

Yetkililer, kentte 5 saati aşkın bir süre devam eden aşırı yağış nedeniyle patlamadan önce birçok kişinin benzin istasyonuna sığınmış olduğunu belirtti.

Olumsuz hava koşullarının, felaketin kurbanlarını arama çalışmalarını sekteye uğrattığı, ölü sayısının artmasından endişe edildiği dile getirildi.

Gana Devlet Başkanı John Mahama, patlamadan sonra enkaza dönen benzin istasyonunu ziyaret etti ve halka sükunet çağrısında bulundu. Mahama, olayı “felaket” sözleriyle nitelendirdi.

patlamadan-korunma
gana-patlama

Kaynak: http://www.ntv.com.tr/dunya/ganada-benzin-istasyonunda-patlama-96-olu,wUOH5qrdOU-RdAQXR-FAqw

This Post Has 0 Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back To Top