skip to Main Content

Hoş Geldiniz

Dönüşüm Grup olarak; firma ve kurumlara çevre, iş sağlığı ve güvenliği ile ilgili tüm ihtiyaçlarınızı en kaliteli ve makul çözümler üretebilmek amacıyla 2011 yılında hizmete başladık. Ekiplerimiz alanında uzmanlaşmış, tecrübeli ve tüm dürüstlüğümüz ile onlarca firmalara yıllardır hizmet vermekteyiz. Firmamızı daha yakından tanımak için lütfen bize ulaşın.

Bize Ulaşın

Email: donusum@donusumisg.com
Tel: 0850 724 3676
Fax: 0 312 473 23 04
Adres: Çankaya / ANKARA

Dönüşüm Grup

İşverenlere İş Sağlığı Kanunu ve İş Hukuku Anlatıldı

isverenlere-is-sagligi-kanunu-ve-is-hukukuMalatya’da işverenlere yönelik olarak Yeni İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu ve İş Hukuku Bilgilendirme Toplantısı düzenlendi.

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı İş Teftiş Kurulu Başkanlığı Malatya Grup Başkanlığı tarafından Malatya Kongre ve Kültür Merkezi’nde düzenlenen toplantıda Malatya’daki büyük firmaların yöneticisi ve temsilcilerine 6331 Sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu uygulamaları hakkında bilgilendirme yapıldı.

Toplantıda Malatya’da 2013 yılı içerisinde İşin Yürütümü ve İş Sağlığı ve Güvenliği yönünden denetimlere başlanılacağı uyarısı da yapılarak, yapılan yasal düzenlemelere işverenlerin uyması istendi.

Toplantıya Vali Vasip Şahin, Çalışma ve İşkurumu Müdürü Vahap Toman, İş Teftiş Kurulu Başkanlığı Malatya Grup Başkanı Abdullah Ceylan, Kültür ve Turizm İl Müdürü Derviş Özbay Malatya Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası Başkanı Ramazan Bozkurt, çok sayıda işveren ve temsilcileri katıldılar.

Kaynak: sondakika.com

This Post Has 0 Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back To Top