skip to Main Content

Hoş Geldiniz

Dönüşüm Grup olarak; firma ve kurumlara çevre, iş sağlığı ve güvenliği ile ilgili tüm ihtiyaçlarınızı en kaliteli ve makul çözümler üretebilmek amacıyla 2011 yılında hizmete başladık. Ekiplerimiz alanında uzmanlaşmış, tecrübeli ve tüm dürüstlüğümüz ile onlarca firmalara yıllardır hizmet vermekteyiz. Firmamızı daha yakından tanımak için lütfen bize ulaşın.

Bize Ulaşın

Email: donusum@donusumisg.com
Tel: 0850 724 3676
Fax: 0 312 473 23 04
Adres: Çankaya / ANKARA

Dönüşüm Grup

OHSAS 18001

Çalışanların sağlıklı ve emniyetli çalışma ortamına sahip olmamaları işletmeler ve işçiler için önemli sorunlar arasında yer almaktadır.

OHSAS 18001, oluşabilecek iş kazası risklerini en aza indirmek ve İş Sağlığı ve Güvenliği ile alakalı yasal yükümlülüklerin yerine getirilmesi için geliştirilmiş ve BSI (British standarts Institute) tarafından yayınlanmış bir standarttır. OHSAS 18001 bazı belgelendirme ve standart kuruluşların birlikte çalışmasıyla gerçekleştirilmiş bir standart olmakla beraber, bir ISO standardı değildir.

OHSAS 18001 standartı; işyerinde oluşabilecek kazaları minimize indirgeyip güvenli ve rahat bir ortamda çalışılması için zemin hazırlar. Ayrıca can ve mal kaybıyla sonuçlanması olası tehlikeleri önceden tespit edip, gerekli önlemlerin alınmasını sağlayıp, oluşabilecek zararlardan korur. Yine bu sayede iş kazaları ve meslek hastalıklarını minimize edip, iş ve iş gücü kayıplarını önlemede yardımcı olur.

This Post Has 0 Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back To Top