skip to Main Content

Hoş Geldiniz

Dönüşüm Grup olarak; firma ve kurumlara çevre, iş sağlığı ve güvenliği ile ilgili tüm ihtiyaçlarınızı en kaliteli ve makul çözümler üretebilmek amacıyla 2011 yılında hizmete başladık. Ekiplerimiz alanında uzmanlaşmış, tecrübeli ve tüm dürüstlüğümüz ile onlarca firmalara yıllardır hizmet vermekteyiz. Firmamızı daha yakından tanımak için lütfen bize ulaşın.

Bize Ulaşın

Email: donusum@donusumisg.com
Tel: 0850 724 3676
Fax: 0 312 473 23 04
Adres: Çankaya / ANKARA

Dönüşüm Grup

Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi Nedir?

Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi (OSGB), işyerlerinin iş güvenliği uzmanı, işyeri hekimi, sağlık personeli ihtiyaçlarını karşılamak için Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından yetkilendirilmiş yetkili kurumlara verilen genel addır.

Sizin iş yerinizde, yasal yükümlükleri yerine getirebilecek işyeri hekimi, iş güvenliği uzmanı, sağlık personeli görev almakta mıdır? Risk ekibiniz, risk analiziniz, acil durum eylem planınız, iş sağlığı ve güvenliği kurulunuz, çalışanların eğitimi mevcut mudur?

Bu soruların doğru cevaplarına amacı insan ve para kaynağı olmayan Dönüşüm OSGB ile ulaşabilirsiniz. Kuruluşumuz, yasal yükümlülükleriniz, cezai sorumluluklarınız yanında çalışanlara sağlıklı bir ortam, iş ve işçi arasında en iyi uyumu sağlayacak koruyucu yönetmeler, çalışma ve üretim verimini artıracak çalışmalarla da katkıda bulunmaktadır.

This Post Has 0 Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back To Top